Nasıl Çalışır?

Kadın Usta Bulma Detayları

 


İŞİ USTASINA BIRAKIN.

KADINLARA.

Kadın Ustalar artık hizmetinizde. İster binlerce eğitimli kadın ustadan birini çağırın, isterseniz siz de onlardan biri olun.

Evinde/işinde kadın usta çalıştırmak isteyen kullanıcılarımız, 3 büyük ilde (İstanbul, Ankara, İzmir), tesisat, elektrik tamiri, yer döşeme, boyacılık gibi 45 ayrı meslek dalında eğitimli Kadın Usta’lardan hizmet alıyor. Ayrıca işe ihtiyacı olan, Kadın Usta olmak isteyen kadınlarımız, TURKCELL BİZCE’den başvurabiliyor.

 

TURKCELL BİZCE’den Kadın Usta çağırmak ise çok pratik.

“Kadın Usta Çağır” butonunu tıkladıktan sonra, bir kaç adımda net ihtiyacınızı belirtip (iş, yer, zaman vs) bulunduğunuz şehirdeki Kadın Ustalar’ın tekliflerinden en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Teklifleri incelerken aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz bir şey olursa teklifi veren Kadın Usta ile uygulama üzerinden mesajlaşmayı unutmayın.

Ayrıntılar:

Kadinustalar.com ve TURKCELL BİZCE yalnızca bir platformdur, Web Sitesi’nde ve TURKCELL BİZCE uygulamasında yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Hizmet sunduğu elektronik ortamı kullanan gerçek ve tüzel kişiler tarafından sağlanan içeriği kontrol etmek, bu içerik ve içeriğe konu mal veya hizmetle ilgili hukuka aykırı bir faaliyetin ya da durumun söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

Kadinustalar.com Hizmet Veren ve Hizmet Alan’ın içeriklerini kendileri oluşturdukları hizmet, ürün veya hizmet talebi bilgilerinin, kendisine bildirilen içeriğe uygun olarak Web Sitesi’nde ve TURKCELL BİZCE uygulamada yer almasını sağlar.

Kadinustalar.com ve TURKCELL BİZCE uygulamasının, Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kadinustalar.com ve TURKCELL BİZCE, Hizmet Alan ve Hizmet Veren arasında uyum olacağını veya istenen zamanda ve yerde yapmaya muktedir Hizmet Veren bulacağını ya da bulunduracağını garanti edemez. Hizmet Alanlar Hizmet Veren hakkında gerekli araştırmayı kendileri yapmalıdırlar.

 

Kadın Usta Olma Detayları:        

Kadınlar birbirini TURKCELL BİZCE’de destekliyor. Kadın Ustalar artık hizmetinizde.

İşe ihtiyacı olan, Kadın Usta olmak isteyen kadınlarımız, TURKCELL BİZCE’den başvurabiliyor.

“Kadın Usta” olmak için ise aşağıda yer alan “Kadın Usta Olmak İçin Başvur” butonuna tıklayarak Ad-Soyad, yaşadığınız şehir ve telefon numaranızı girmeniz ve istediğiniz mesleki eğitimi listeden seçmeniz yeterli. Yaşadığınız şehirdeki eğitimler başlamadan önce “Kadın Ustalar Çağrı Merkezi” tarafından aranacak ve en uygun eğitimler hakkında bilgilendirileceksiniz. Size kalan sadece karar vermek ve ÜCRETSİZ eğitimlere katılmak.

İşin Cinsiyeti Olmaz, Ustası Olur.

İşte Kadın Ustalar tam da bu yüzden var!